poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem PlayStation  RSS
Sonic Mania Plus zapowiedziane oficjalnie

Dodano: 17.03.2018 10:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Produkcja pojawi się już tego lata na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: www.gram.pl

Przedsprzedaż Xperii XZ2 z PS4 w T-Mobile

Dodano: 16.03.2018 15:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy


T-Mobile startuje z przedsprzedażową ofertą Xperii XZ2. W zestawie ze smartfonem znajduje się konsola PlayStation 4 Slim.

Źródło: www.telepolis.pl

Gra Surviving Mars oceniona - przyjemna kolonizacja Czerwonej Planety

Dodano: 16.03.2018 13:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siódemki i ósemki dominują wśród ocen gry Surviving Mars, która jest już dostępna w wersjach na komputery oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. To kawał solidnej strategii o kolonizacji Czerwonej Planety.

Źródło: www.benchmark.pl

Logitech 981-000605 G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Dodano: 16.03.2018 9:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dostosowane do Twojego smartfona Podłącz smartfon i odbieraj przychodzące połączenia bez odrywania wzroku od akcji na ekranie. Słuchaj muzyki, gier i filmów z wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami dźwięku zgodnie ze swoimi preferencjami. Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software można zaprogramować korektor audio. Dostosuj ustawienia dźwięku i utwórz osobiste profile dźwięku dla wszystkich swoich gier. Perfekcyjna konstrukcja z regulowanym podświetleniem Regulowane podświetlenie RGB umożliwia wybór z palety 16,8 milionów kolorów. Użyj oprogramowania Logitech Gaming Software, aby wybrać optymalny wzór podświetlenia lub kolor w zależności od swojego otoczenia. Zestaw słuchawkowy G633 Artemis Spectrum ma dwie strefy podświetlenia z możliwością dostosowania: pasek świetlny i logo. Każdą strefę można zaprogramować przy użyciu różnych kolorów lub efektów albo zsynchronizować je. Dodaj niestandardowe etykiety, aby nadać słuchawkom niepowtarzalny wygląd. Przyciski sterujące Umieszczone na słuchawkach przyciski sterujące można dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb za pomocą programu Logitech Gaming Software - wszystko po to, aby ulepszyć obsługę gier lub multimediów. Ustaw makra w grach, aby natychmiast wywoływać kombinacje poleceń, lub użyj przycisków do sterowania muzyką lub profilem dźwięku bez opuszczania gry. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z wysięgnikiem i funkcją niwelacji szumów sprawia, że Twój głos będzie zawsze krystalicznie czysty. Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki czemu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon z funkcją niwelacji szumów można złożyć i umieścić w słuchawkach, przez co jest prawie niewidoczny. Zestaw G633 jest gotowy do podróży, ponieważ dołączono do niego kabel i dodatkowy wbudowany mikrofon dla urządzeń mobilnych, jeśli nie chcesz, aby wysięgnik mikrofonu znajdował z przodu twarzy. Kompatybilny z wieloma urządzeniami Przygotowując G633 Artemis Spectrum Logitech postawił nacisk na zgodność z całą gamą urządzeń źródłowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć zestaw kompatybilny nie tylko z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi, ale także z konsolami, w tym Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One..., Cena: 349,- zł

Źródło: https:

Poznaliśmy datę premiery The Crew 2

Dodano: 15.03.2018 19:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

The Crew 2 umilać będzie nam najgorętsze letnie miesiące. Ubisoft zaplanował premierę gry na 29 czerwca. Szykować mogą się na nią posiadacze PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: www.benchmark.pl

My Memory of Us - polska przygodówka o przyjaźni w czasach wojny [AKT.]

Dodano: 14.03.2018 14:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W grze My Memory of Us autorstwa Juggler Games nie zabraknie nawiązań do sytuacji w Polsce z czasów II wojny światowej. Aktualizacja: premiera na PC, PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku.

Źródło: www.benchmark.pl

My Memory of Us - polska przygodówka o przyjaźni w czasach wojny [AKT.]

Dodano: 14.03.2018 14:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W grze My Memory of Us autorstwa Juggler Games nie zabraknie nawiązań do sytuacji w Polsce z czasów II wojny światowej. Aktualizacja: premiera na PC, PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym roku.

Źródło: www.benchmark.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.komputery.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone