niedziela, 20 maja 2018 r.  Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Wiadomości z tagiem More  RSS
Kolejne nowości od Lenovo. Nadchodzą Moto C2 i C2 Plus

Dodano: 12.05.2018 22:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przystępna cena i przyzwoita specyfikacja ( w swojej klasie) wyróżniały Moto C i C Plus na rynku w ubiegłym roku. Producent planuje poszerzenie oferty o kolejne modele z C w nazwie. Czego możemy się spodziewać? Z pewnością, niezależnie od parametrów, premiera Moto C2 i C2 Plus zostanie przyćmiona wcześniejszymi prezentacjami chociażby Moto G6 czy Moto Z3 Play. Niemniej można podejrzewać, że seria C2 będzie utrzymywać wcześniejsze cechy i stanowić ciekawą opcję dla oszczędnych.

Źródło: www.telepolis.pl

Bloodstained: Curse of the Moon &- znamy datę premiery 8-bitowowej platformówki inspirowanej Castlevanią

Dodano: 12.05.2018 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gra zmierza na PC i konsole; zobacz najnowszy zwiastun.

Tagi: More

Bloodstained: Curse of the Moon – Piękny powrót do przeszłości [WIDEO]

Dodano: 12.05.2018 11:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Oldskulowa produkcja, w którą zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Tagi: More
Źródło: https:

Panel Moje kontakty z wieloma ulepszeniami

Dodano: 11.05.2018 12:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Microsoft chce ułatwić nam kontakt ze znajomymi i współpracownikami podczas pracy z systemem Windows 10, wprowadzając w tym celu wiele usprawnień.

Źródło: www.centrumxp.pl

Motorola Moto G5S Plus 3/32GB Dual SIM szary.

Dodano: 11.05.2018 10:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

WYDAJNOŚĆ Wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 625 w połączeniu z 3GB pamięci ram sprosta każdemu zadaniu. Płynne działanie gier, systemu, a nawet wielu aplikacji równocześnie. Z kolei dzięki szybkiej łączności LTE surfowanie po sieci będzie przyjemniejsze niż dotychczas. WYŚWIETLACZ Motorola Moto G5S Plus wyposażona została w dobrej jakości wyświetlacz IPS o rozdzielczości FullHD (1920x1080). Takie połączenie zapewnia świetną jakość wyświetlanego obrazu i ucieszy nawet najbardziej wymagające oko, a dzięki podwójnemu tylnemu aparatowi 13 MPix twoje zdjęcie i filmy będą bogate nawet w najmniejsze szczegóły..., Cena: 929,- zł

Źródło: https:

Moto Z3 Play na nowych renderach

Dodano: 11.05.2018 10:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Evan Blass opublikował na Twitterze rendery nadchodzącego smartfonu Motoroli, którego oficjalna prezentacja powinna się odbyć w czasie wakacji.

Źródło: www.telepolis.pl

Switch Planet IGS-624HPT 4-Port POE 1000BASE-T, 2-Port 1000BASE-X SFP PRZEMYSŁOWY DIN RAIL.

Dodano: 11.05.2018 9:24 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozwiązanie do przesyłania danych i zasilania PoE+ na dużych odległościach Planet IGS-624HPT to przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 802.3at PoE+, który zapewnia wysoką wydajność połączeń przewodowych i elastyczne możliwości rozbudowy infrastruktury sieciowej w trudnych warunkach przemysłowych. Przełącznik zapewnia 4 porty 10/100/1000Base-T z mieszaczem 802.3af/at PoE i 2 dodatkowe interfejsy światłowodowe 100/1000Base-X SFP, umieszczone w wytrzymałej obudowie z certyfikatem IP30 i redundantnym systemem zasilania. IGS-624HPT idealnie nadaje się do wdrożeń systemu nadzoru i kontroli w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskach o szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni Celsjusza. Wydajne zasilanie PoE dla zastosowań monitoringu Aby spełnić wysokie wymagania instalacji z dużym zapotrzebowaniem na moc, IGS-624HPT został wyposażony w 4 porty 10/100/1000 Mb/s z obsługą zarówno IEEE 802.3af jak i IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus, które łączy przesyłanie danych i zasilania 30 W na port, poprzez kabel Cat. 5e/6. Całkowita moc PoE, wynosząca 120 W umożliwia zasilenie wymagających urządzeń, takich jak szybkoobrotowe kamery kopułkowe z PTZ, wielokanałowe zewnętrzne punkty dostępowe i inne urządzenia PoE, które wymagają podwójnej ilości mocy, dwukrotnie większej, niż oferuje standard 802.3af. Inteligentny wskaźnik LED rzeczywistego wykorzystania mocy PoE IGS-624HPT pozwala użytkownikom łatwo i skutecznie monitorować aktualny stan wykorzystania mocy za pomocą wskaźnika LED. Przedni panel został wyposażony w 4 pomarańczowe diody, wskazujące zużycie wynoszące 30 W, 60 W, 90 W oraz 120 W. Wygodny i niezawodny system zasilania Aby ułatwić korzystanie z 802.3at PoE przy pomocy dołączonego zasilacza 48 V DC w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, IGS-624HPT podnosi napięcie z 48 V do 52 V, aby rozwiązać problem niedostatecznej ilości zasilania dla standardu PoE+. Aby zwiększyć niezawodność działania i elastyczność, IGS-624HPT został wyposażony w dwa złącza zasilania DC, które zapewniają również redundancję zasilania. Wysoki budżet mocy dla zasilania PoE Z mocą wyjściową, wynoszącą 30 W na port, IGS-624HPT może zasilać urządzenia na większej, niż standardowa (100 m) odległości dzięki extenderowi Planet do zasilania urządzeń IEEE 802.3af PoE. Połączenie wielu extenderów PoE planet umożliwia podwójne, potrójne i nawet poczwórne zwiększenie dystansu sieci PoE. Wzmocniona obudowa IGS-624HPT został wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę z certyfikatem odporności IP30, co pozwala na łatwą instalację w ciężkich przemysłowych środowiskach. Obudowa zapewnia ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i ciężkimi przepięciami. Dzięki możliwości pracy w temperaturach od -40 do 75 stopni Celsjusza, IGS-624HPT może być umieszczany w praktycznie dowolnie trudnych warunkach. Urządzenie może być zamontowane na szynie DIN lub na ścianie, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni szafy. Światłowód umożliwiający poszerzenie zasięgu wdrażanej sieci Dwa gniazda SFP są kompatybilne z transceiverami 100Base-FX lub 1000Base-SX/LX/WDM przez SFP (Smal Form Factor Pluggable). Interfejs światłowodowy gwarantuje wysoką przepustowość do wszystkich węzłów sieci i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci Gigabit Ethernet o 550 m (światłowód Multi-Mode) do 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM). Różne tryby pracy Planet IGS-624HPT może pracować jako 6-portowy przełącznik Ethernet lub 4+2 światłowodowy przełącznik redundantny. W trybie 6-portowego przełącznika, IGS-624HPT może pracować w mechanizmie Store-and-Forward o dużej wydajności, a z drugiej strony w trybie światłowodowym 4+2 zapewnia wydajne redundancyjne łącze dla krytycznych instalacji. Tryb redundantny obsługuje funkcję automatycznego odzyskiwania. Jeśli port docelowy nie działa, urządzenie przekieruje pakiet do innego portu zapasowego..., Cena: 1735,- zł

Źródło: https:

Switch Planet IGS-624HPT 4-Port POE 1000BASE-T, 2-Port 1000BASE-X SFP PRZEMYSŁOWY DIN RAIL.

Dodano: 11.05.2018 9:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozwiązanie do przesyłania danych i zasilania PoE+ na dużych odległościach Planet IGS-624HPT to przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 802.3at PoE+, który zapewnia wysoką wydajność połączeń przewodowych i elastyczne możliwości rozbudowy infrastruktury sieciowej w trudnych warunkach przemysłowych. Przełącznik zapewnia 4 porty 10/100/1000Base-T z mieszaczem 802.3af/at PoE i 2 dodatkowe interfejsy światłowodowe 100/1000Base-X SFP, umieszczone w wytrzymałej obudowie z certyfikatem IP30 i redundantnym systemem zasilania. IGS-624HPT idealnie nadaje się do wdrożeń systemu nadzoru i kontroli w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskach o szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni Celsjusza. Wydajne zasilanie PoE dla zastosowań monitoringu Aby spełnić wysokie wymagania instalacji z dużym zapotrzebowaniem na moc, IGS-624HPT został wyposażony w 4 porty 10/100/1000 Mb/s z obsługą zarówno IEEE 802.3af jak i IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus, które łączy przesyłanie danych i zasilania 30 W na port, poprzez kabel Cat. 5e/6. Całkowita moc PoE, wynosząca 120 W umożliwia zasilenie wymagających urządzeń, takich jak szybkoobrotowe kamery kopułkowe z PTZ, wielokanałowe zewnętrzne punkty dostępowe i inne urządzenia PoE, które wymagają podwójnej ilości mocy, dwukrotnie większej, niż oferuje standard 802.3af. Inteligentny wskaźnik LED rzeczywistego wykorzystania mocy PoE IGS-624HPT pozwala użytkownikom łatwo i skutecznie monitorować aktualny stan wykorzystania mocy za pomocą wskaźnika LED. Przedni panel został wyposażony w 4 pomarańczowe diody, wskazujące zużycie wynoszące 30 W, 60 W, 90 W oraz 120 W. Wygodny i niezawodny system zasilania Aby ułatwić korzystanie z 802.3at PoE przy pomocy dołączonego zasilacza 48 V DC w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, IGS-624HPT podnosi napięcie z 48 V do 52 V, aby rozwiązać problem niedostatecznej ilości zasilania dla standardu PoE+. Aby zwiększyć niezawodność działania i elastyczność, IGS-624HPT został wyposażony w dwa złącza zasilania DC, które zapewniają również redundancję zasilania. Wysoki budżet mocy dla zasilania PoE Z mocą wyjściową, wynoszącą 30 W na port, IGS-624HPT może zasilać urządzenia na większej, niż standardowa (100 m) odległości dzięki extenderowi Planet do zasilania urządzeń IEEE 802.3af PoE. Połączenie wielu extenderów PoE planet umożliwia podwójne, potrójne i nawet poczwórne zwiększenie dystansu sieci PoE. Wzmocniona obudowa IGS-624HPT został wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę z certyfikatem odporności IP30, co pozwala na łatwą instalację w ciężkich przemysłowych środowiskach. Obudowa zapewnia ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i ciężkimi przepięciami. Dzięki możliwości pracy w temperaturach od -40 do 75 stopni Celsjusza, IGS-624HPT może być umieszczany w praktycznie dowolnie trudnych warunkach. Urządzenie może być zamontowane na szynie DIN lub na ścianie, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni szafy. Światłowód umożliwiający poszerzenie zasięgu wdrażanej sieci Dwa gniazda SFP są kompatybilne z transceiverami 100Base-FX lub 1000Base-SX/LX/WDM przez SFP (Smal Form Factor Pluggable). Interfejs światłowodowy gwarantuje wysoką przepustowość do wszystkich węzłów sieci i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci Gigabit Ethernet o 550 m (światłowód Multi-Mode) do 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM). Różne tryby pracy Planet IGS-624HPT może pracować jako 6-portowy przełącznik Ethernet lub 4+2 światłowodowy przełącznik redundantny. W trybie 6-portowego przełącznika, IGS-624HPT może pracować w mechanizmie Store-and-Forward o dużej wydajności, a z drugiej strony w trybie światłowodowym 4+2 zapewnia wydajne redundancyjne łącze dla krytycznych instalacji. Tryb redundantny obsługuje funkcję automatycznego odzyskiwania. Jeśli port docelowy nie działa, urządzenie przekieruje pakiet do innego portu zapasowego..., Cena: 1735,- zł

Źródło: https:

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.komputery.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone