poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Apple  RSS
Apple jeszcze w marcu zorganizuje kolejną konferencję

Dodano: 17.03.2018 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

27 marca odbędzie się konferencja Apple poświęcona rozwiązaniom dedykowanym edukacji. Jasno sugerują to zaproszenia rozsyłane przedstawicielom mediów.

Tagi: Apple
Źródło: www.benchmark.pl

Edge Beta jeszcze szybszy na iPadzie

Dodano: 16.03.2018 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Edge na iOS został udostępniony już jakiś czas temu, jednak nie został on na starcie zoptymalizowany pod tablety Apple iPad.

Tagi: Edge, Benq, Apple
Źródło: www.centrumxp.pl

Komisja Europejska zadecyduje czy Apple może kupić Shazama

Dodano: 15.03.2018 19:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W grudniu Apple potwierdził doniesienia, że zamierza kupić aplikację Shazam. Do zrealizowania transakcji jednak jest jeszcze daleka droga. Na jaką przeszkodę natknęli się Amerykanie? Na Komisję Europejską.

Źródło: www.telepolis.pl

LG G7 - wcięcie będzie "opcjonalne"

Dodano: 15.03.2018 17:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Apple zrobił wcięcie - producenci zaczęli robić podobnie. Apple rozważa rezygnację z wcięcia - już pojawiają się doniesienia innych, że wcięcie będzie tylko opcjonalne.

Tagi: Apple
Źródło: www.telepolis.pl

Apple zapowiada Worldwide Developers Conference - będą nowe wersje iOS, macOS i watchOS

Dodano: 14.03.2018 19:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W dniach 4-8 czerwca br. w San Jose odbędzie się organizowana przez Apple coroczna konferencja Worldwide Developers Conference (WWDC). W trakcie wydarzenia koncern powinien zaprezentować nowe wersje systemów dla swoich urządzeń.

Tagi: Apple
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Francja pozywa firmy Google i Apple za nieuczciwe kontrakty deweloperskie

Dodano: 14.03.2018 14:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Francja postawi przed sądem technologicznych gigantów za jednostronne narzucanie producentom oprogramowania cen i warunków za ich umieszczanie w sklepach Google Play i App Store.

Źródło: www.telepolis.pl

Apple iPhone X 64GB Space Gray.

Dodano: 14.03.2018 9:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Panel OLED Super Retina Uzyskaj naturalny realizm w filmach i w fotografii, dzięki technologii HDR. Zastosowany w iPhone X panel OLED dopasowuje intensywność barw do panujących warunków. W efekcie zastosowania technologii True Tone, barwy są głębokie i naturalne. Zupełnie tak, jakby wydrukowano je na papierze. Narożniki ekranu Super Retina zostały zaokrąglone oraz wpasowują się w kształt smartfonu, co zaowocowało unikalnym wyglądem iPhone X. Eleganckie połączenie szkła i stali Wszystko co sprawia, że użytkowanie iPhone X 64 GB Gwiezdna szarość jest pełne subtelnych doznań, to całkowicie nowa nietuzinkowa konstrukcja. Wykonano ją z chirurgicznej stali nierdzewnej i najmocniejszego szkła, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie. Wszystkie elementy dopasowano z wysoką precyzją. W efekcie szary iPhone X jest całkowicie odporny na pył i wodę. Rozpoznawanie twarzy Face ID iPhone X posiada zaawansowany skaner, rozpoznający Twoją twarz. W ułamku sekundy tworzy on trójwymiarową mapę składającą się z ponad 30 tys. punktów. W rezultacie Twoje hasło zyskało całkowicie nowe oblicze - Twoje oblicze. Nawet jeśli włożysz okulary i czapkę lub zapomnisz się ogolić, algorytm samouczenia rozpozna zmiany w Twoim wyglądzie i odblokuje iPhone X. Co więcej, działa to także w ciemności. Niezwykła kamera TrueDepth Wyostrz pierwszy plan oraz wzbogać swoje selfie efektami studyjnymi. Kamera TrueDepth szarego iPhone X 64 GB Gwiezdna szarość potrafi nawet rozmyć tło dla uzyskania lepszego efektu - bo kluczem do udanego selfie jesteś Ty. Wciel się zabawnego awatara z funkcją Animoji. Wybierz jedną z 12 dostępnych bajkowych postaci i zobacz, jak naśladuje ona Twoje emocje, mimikę, a nawet głos. Podwójny aparat iPhone X Dwie matryce szarego iPhone X 64 GB Gwiezdna szarość z optyczną stabilizacją obrazu, pomogą Ci w perfekcyjnym uchwyceniu rzeczywistości. Pierwsza z nich to złożony z sześciu elementów i przysłony f/1.8 aparat 12 Mpix z obiektywem szerokokątnym. Drugi to równie imponujący teleobiektyw 12 Mpix przybliżający oddalone obiekty. Razem tworzą zgrany zespół, którym wykonasz pełne naturalnego piękna fotografie. Nadzwyczajna wydajność iPhone X 64 GB iPhone X nie zwalnia ani na moment. Jego moc płynie z nowego czterordzeniowego procesora A11 Bionic. Może on wykonać do 600 miliardów operacji na sekundę. Dzięki czemu pozwolisz sobie na wykonywanie wielu rzeczy na raz. Wybierz - najpierw fotka czy film? Może wszystko na raz? Nie zapomnij pochwalić się od razu swoim dziełem w social media. W oczekiwaniu na pierwsze komentarze zanurz się w rozgrywce 3D. iPhone X na pewno nie zabraknie na to wszystko mocy..., Cena: 4249,- zł

Źródło: https:

Apple przejmuje Texture, internetowy kiosk z e-gazetami

Dodano: 13.03.2018 19:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Apple zakupił Texture, internetowy serwis oferujący dostęp do elektronicznych wersji gazet i czasopism. Kwoty transakcji nie ujawniono. Apple wyjaśnia, że inwestycja ma ułatwić odbiorcom dotarcie do źródeł rzetelnych treści dziennikarskich.

Tagi: Apple
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Korzystałeś z tego kalendarza? Mogłeś kopać kryptowaluty

Dodano: 13.03.2018 14:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Apple wpuściło do swojego cyfrowego sklepu aplikację, która pomagała wydobywać krypowaluty. Teoretycznie za zgodą użytkownika. Słowo klucz:...

Tagi: Apple
Źródło: tech.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.komputery.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone